Kreativ Klasov
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Dobrý festival 2019 - "ĎAKUJEME" OZ Milan Štefánik

Dobrý festival 2019 -
V dňoch 14. – 16. 6.2019 sa v Prešove konal už jedenásty ročník Dobrého festivalu a možnosť zúčastniť sa ho mali aj naši klienti zo ZSS "KREATÍV" Klasov.

V dňoch 14. – 16. 6. 2019 sa v Prešove konal už jedenásty ročník Dobrého festivalu a možnosť zúčastniť sa ho mali aj naši klienti zo ZSS "KREATÍV" Klasov.

Hudobne farebný festival v najväčšom meste Prešovského kraja otvoril druhú dekádu svojej existencie a aj tento krát si všetci zúčastnení mohli užiť množstvo dobrej muziky, umenia, zábavy, dobrého jedla a pitia.

Na festivale vystúpili také vynikajúce skupiny ako IMT Smile, Razorllight, Ofenbach, Pendulum, Kali a Peter Pann, Kandráčovci, Chinaski, N.O.H.A., Iné Kafe, Adam Ďurica, Emma Drobná, Heľenine oči, Chikilikitua, Štefan Štec, Buranowski, Elevenhill a ďalší.

Filozofiou Dobrého festivalu bolo ponúknuť na jednom mieste hudbu a umenie rôznych žánrov a zanechať u každého v srdci krásnu spomienku na príjemne strávený víkend. A táto myšlienka sa určite podarila.

Touto cestou by sme chceli vysloviť veľké "ĎAKUJEME" OZ Milan Štefánik, ktoré nám umožnilo účasť na tomto skvelom festivale.