Kreativ Klasov
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Celokrajská prehliadka dramatickej tvorby "OSKAR" 2019

Celokrajská prehliadka dramatickej tvorby
Tak ako po minulé roky, tak aj tento rok sa konala celokrajská prehliadka dramatickej tvorby "OSKAR" 2019, ktorá bola organizovaná pod záštitou predsedu NSK doc. Ing. Milana Belicu, PhD. Organizačne ju zabezpečoval Odbor...

Tak ako po minulé roky, tak aj tento rok sa konala celokrajská prehliadka dramatickej tvorby "OSKAR" 2019, ktorá bola organizovaná pod záštitou predsedu NSK doc. Ing. Milana Belicu, PhD. Organizačne ju zabezpečoval Odbor sociálnych vecí Úradu NSK v Nitre.

Podujatie sa konalo dňa 23.5.2019 v Kultúrnom dome Kozárovce a zúčastnili sa ho amatérski umelci zo 14 zariadení sociálnych služieb. Svoj talent ukázali klienti z týchto zariadení: BENEFIT", ZSS Ľudovítová, "PLATAN", ZSS Lontov, "CLEMENTIA", ZSS Kovarce, "HARLEKÝN", ZSS Topoľčany, "BARACHA", ZSS Bardoňovo, "LIPKA", ZSS Lipová, "V KAŠTIELI", ZSS Horné Obdokovce, "DUNAJ", ZSS Kováčov, "HARMÓNIA", ZSS Horné Štitáre, "DOMUM", ZSS Krškany, "KAMILKA", ZSS Maňa.

Klienti z nášho zariadenia "KREATÍV" Klasov, ktorí  sa predstavili v divadelnom predstavení pod názvom "Môj príbeh", získali ocenenie "Oskar" za najlepší spevácky výkon a Deniska Bodorová získala ocenenie "Oskar" za najlepší herecký výkon vo vedľajšej úlohe.

Všetci sme súčasťou veľkého príbehu. Veľký príbeh sveta tvoria minulé a aktuálne životné príbehy jednotlivých ľudí. Štyria prijímatelia sociálnej služby z "KREATÍV" ZSS Klasov nám vyrozprávali tie svoje zaujímavé, jedinečné a neopakovateľné príbehy svojho života. Deniska, Feri, Martuška a Danka nám svojim rozprávaním odhalili kúsok zo svojho súkromia a dovolili nám nahliadnuť do svojich životov.

Naši klienti si okrem krásneho ocenenia a jedinečného umeleckého zážitku odniesli aj dobrý pocit z poctivo odprezentovanej práce.