Kreativ Klasov
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Občianske združenie

Občianske združenie  „KREATÍV PLUS“

IČO: 42207959

Sme občianske združenie, ktorého intervencie a aktivity sú zamerané na:

- zvýšenie kvality života klientov, ktorým sa poskytujú sociálne služby v "KREATÍV" Zariadení sociálnych služieb Klasov;

- riešenie ich nepriaznivej sociálnej situácie z dôvodu ťažkého zdravotného postihnutia a nepriaznivého zdravotného stavu;

- podporu, rozvoj a realizovanie aktivít, materiálneho zabezpečenia rozvoja sociálnych služieb pre klientov "KREATÍVU" ZSS, ktorých financovanie je zabezpečené z mimorozpočtových prostriedkov získaných formou darov, grantov. Za účelom realizovania športových, kultúrnych, spoločenských akcií pre klientov, organizovanie relaxačno-rehabilitačných aktivít, pobytov pre klientov, skvalitnenie podmienok a prostredia pre poskytovanie individuálnych, komplexných, ošetrovateľských, rehabilitačných a sociálnych služieb.

 Kontakt: kreativplusklasov(a)gmail(.)com

štatutárny zástupca: Mgr.Adriana Majorová, t.č.0917473848

 

Kúpeľný pobyt v Bojniciach


V dňoch  15. - 21. 11. 2015 sme absolvovali týždenný liečebno-rehabilitačný pobyt v krásnom prostredí  bojnických kúpeľov, ktorý bol uhradený z OZ.  Pobytu sa zúčastnilo 10 obyvateľov nášho zariadenia. Mali sme krásne ubytovanie v kúpeľnom dome Mier, kde sme zároveň na základe vstupného lekárskeho vyšetrenia absolvovali nasledujúce liečebné procedúry: vodoliečba, elektroliečba, liečba teplom, svetlom, oxygenoterapia, masáže, CO 2 injekcie. Prežili sme týždeň plný oddychu, zábavy, relaxácie a regenerácie celého ogranizmu.

 

„HABAKUKY“ Donovaly

Kde bolo, tam bolo, na krásnych Donovaloch, kde slniečko svieti, tam sme sa dňa 22. júla ocitli my. Zažili sme atmosféru slovenských ľudových rozprávok na vlastnej koži v dedinke prezývanej „Habakuky“.

Jednodňový výlet bol realizovaný z rozpočtu občianskeho združenia KREATÍV PLUS.  Zúčastnilo sa ho 30 prijímateľov sociálnej služby, medzi ktorými boli aj čiastočne imobilní obyvatelia nášho zariadenia na invalidných vozíčkoch.

V tejto krásnej časti Slovenska na nás čakalo divadelné predstavenie, ktoré bolo neopísateľné a čarovné. Počas dňa sme sa posilnili výdatným obedom, kávičkou a zákuskom v reštaurácii. všetko chutilo výborne.

Našli sme si nových priateľov a zažili veľa zážitkov.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Výrocna správa OZ rok 2018 1.26 MB pdf 21.5.2020
výdavky OZ podľa oddelení 11.4 kB docx 21.5.2020
DZ Kreatív Plus Klasov-TAX COMPANY 1.12 MB pdf 26.11.2020