Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Návšteva pani prezidentky v “KREATÍV”, Zariadení sociálnych služieb Klasov

GALÉRIA
Dátum: 26.04.2024
Autor: Adriana Majorová

Prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová v rámci rozlúčkového turné navštívila v Nitrianskom kraji najdôležitejších zamestnávateľov. V obci Klasov navštívila “KREATÍV”, Zariadenie sociálnych služieb v zriaďovateľskej pôsobnosti Nitrianskeho samosprávneho kraja.

Vo vyše 50 ročnej histórii existencie  zariadenia sa mu dostalo tejto nevídanej pocty aj vďaka húževnatej,  systematickej a neúnavnej práci zamestnancov a odbornému a profesionálnemu vedeniu zariadenia.

Pre  PSS aj personál to bol jeden výnimočný a veľkolepý deň stretnúť sa zoči-voči charizmatickej osobnosti pani prezidentky, ktorú v zariadení čakalo vrelé a úprimné privítanie potleskom a piesňou v podaní Nikolaska, prijímateľa sociálnej služby.

 

Pani prezidentka vyzdvihla odborný , moderný ,individualizovaný  ale hlavne ľudský prístup, ktorý sa v zariadení poskytuje a vyjadrila nesmiernu vďaku za starostlivosť, obetavosť a vysoko profesionálne služby.

 

Vyhlásenie pani prezidentky, že “KREATÍV”   je “výnimočné zariadenie so špičkovým prístupom, veľmi profesionálnym a ľudským , a odborníkmi hodnotené ako jedno z tých najkvalitnejších”, je veľkou poctou a zadosťučinením,  ale i záväzkom i naďalej napredovať súčasne s trendmi modernej spoločnosti .