Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

"Ďakujeme neznámemu sponzorovi za príspevok""

GALÉRIA
Dátum: 20.06.2019
Autor: Kreativ Klasov/Kalász

Ďakujeme neznámemu sponzorovi, ktorý nás počas predaj našich výrobkov na pešej zóne v rámci podujatia "Deň krivých zrkadiel" a "Dobrý deň, Nitra 2019", obdaroval sumou, vďaka ktorej nám bolo umožnené nakúpiť klientom rôzne zákusky a koláčiky. Pre klientov sme zorganizovali piknik, počas ktorého pracovali s bylinkami, čistili levandulu a následne boli odmenení sladkou odmenou vo forme chutného zákusku a koláčika. Neznámemu darcovi ešte raz ĎAKUJEME!

Ďakujeme neznámemu sponzorovi, ktorý nás počas predaja našich výrobkov na pešej zóne v rámci podujatia "Deň krivých zrkadiel" a "Dobrý deň, Nitra 2019", obdaroval sumou, vďaka ktorej nám bolo umožnené nakúpiť klientom rôzne zákusky a koláčiky. Pre klientov sme zorganizovali piknik, počas ktorého pracovali s bylinkami, čistili levandulu a následne boli odmenení sladkou výslužkou vo forme chutného zákusku a koláčika. Neznámemu darcovi ešte raz ĎAKUJEME!

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.